KONST / Litografier / Grafiskt blad 15339148
nr 1533 9148
Stig-Ã…ke Lund
(f. 1932), Sverige
Grafiskt blad, Utsikt från Solliden. Signerad, Bildmått: 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 54x47 cm
Utrop:
600 kr
måndag 10 april 2023
kl 18:13:46
Stig-Ã…ke Lund
Läs mer om Stig-Ã…ke Lund